Näitan kõiki 16 tulemust

Ühekordsed nitriilkindad ja vinüülkindad

Ühekordsed nitriilkindad ja vinüülkindad sinu käte kaitseks.

Kindahoidja kolmele karbile, roostevaba teras

34,90
Lisa korvi

Kindahoidik ühekordsetele kinnastele, metall

32,40
Lisa korvi

Kindahoidik kolmele karbile, metall

45,00
Lisa korvi

Ühekordsed nitrllikindad ja vinüülkindad kaitsevad sind ja teisi bakterite eest.

Nitriilkindad

Nitriilkindad on valmistatud nitriilkummist ning neid kasutatakse laialdaselt nende suurepäraste kaitseomaduste ja lateksvalkude puudumise tõttu. Erinevalt latekskinnatest ei tekita nitriilkindad allergilist reaktsiooni ning isegi kui sul endal ei ole lateksi vastu allergiat, siis inimene, kellega sa kokku puutud ,võib olla lateksi suhtes allergiline.

Nitriilkindad on BPA-vabad, lateksivabad, ftalaadivabad, vinüülivabad, MBT-vabad ja puudrivabad. Nende kinnaste kemikaalitaluvus suurem kui teistel ühekordselt kasutatavatel kinnastel. Selle põhjuseks on asjaolu, et nitriilkummil on parem vastupidavus kemikaalidele, hapetele ja õlidele. Võrreldes neopreenkinnastega on need ka rohkem torke- ja lõikekindlamad.

Nitriilkindad on hea elastsusega, vastupidavad ja vettpidavad. Need kohanduvad käe kujuga ning tekstuursed sõrmeotsad tagavad hea haardavuse. Samuti on kinnastel klooritud viimistlus, mis muudab nende kätte panemise ja ära võtmise lihtsamaks ka siis kui käed on märjad.

Nitriilkinnastel on väga lai kasutusvaldkond – lubatud kasutamiseks meditsiinis AQL 1,5, iluvaldkonnas, toiduainetööstuses toiduainete käitlemisel, majapidamistöödes, autoremondis jne. Kui aastal 2009 moodustas nitriil ainult 22% kogu lateksi- ja nitriilkinnaste toodangust, siis nüüdseks moodustab see juba üle 50%.

Vinüülkindad

Vinüülist kummikindad on sobilikud kergeteks majapidamistöödeks, koristuseks, täpsust vajavatel töödel, ilusalongides, toidu käitlemisel ja veterinaarias kasutamiseks, ei ole sobilikud agresiivsetele keemilistele ainetele, ega elektritöödele. Kindad on puuderdamata, lateksivabad, hüpoallergeenilised, mõlemad kindad on identsed ja mittesteriilsed.