Näitan kõiki 2 tulemust

COVID-19 KIIRTESTID / GRIPI KIIRTESTID A+B

COVID-19 KIIRTESTID / GRIPI A+B Antigeeni kiirtestid on saadaval mugavalt süljeproovist ja ninakaapega kiirtestina.

COVID-19 Antigeeni kiirtesti tulemus on nähtav juba 15 minuti pärast.

Covid kiirtest koduseks kasutamiseks Safecare

1,95
Lisa korvi

Gripi kiirtest A ja B / COVID-19 kiirtest koduseks kasutamiseks

3,95
Lisa korvi

COVID-19 KIIRTESTID / GRIPI KIIRTESTID A+B kategooriast leiab nii covid-19 kui ka gripikiirtestid.

Mis on antigeenitest?

Antigeenitestid määravad koroonaviirusele omaste valkude olemasolu proovis. Test on kõige tundlikum perioodil, mil viiruse hulk organismis on kõige suurem. Üldjuhul on see mõni päev enne kuni umbes viis päeva pärast haiguse sümptomite teket. Seega tähendab antigeenitesti positiivne tulemus suure tõenäosusega seda, et patsient on värskelt haigestunud ja teistele inimestele nakkusohtlik.

Antigeeni test EI OLE antikeha test.

Mis on antikeha test?

SARS-CoV-2 antikehade testiga saab hinnata, kas patsient on tõenäoliselt olnud mingil hetkel nakatunud koroonaviirusega. Positiivse antikeha vastuse korral (eelkõige IgG antikehade leidumisel) on patsient suure tõenäosusega olnud mingil hetkel nakatunud uue koroonaviirusega, kuid ei ole enam haige ega nakkusohtlik.

Millal antigeeni kiirtesti kasutada?

COVID-19 on äge hingamisteede nakkushaigus. Praegu on peamine nakkusallikas uue koronaviirusega nakatunud patsiendid ning asümptomaatilised nakatunud inimesed. Praeguse epidemioloogilise uuringu põhjal on inkubatsiooniperiood 1 kuni 14 päeva, tavaliselt 3 kuni 7 päeva . Peamised sümptomid on palavik, väsimus ja kuiv köha. Mõnel juhul võib esineda ninakinnisus, nohu, kurguvalu ja kõhulahtisus.