Näitan kõiki 7 tulemust

Desinfitseerimisjaamad

Desinfitseerimisjaamad on suurepäraseks lahenduseks kohtades kus puudub käte pesemise võimalus.

Desinfitseerimisjaamad aitavad viirushaiguste levikut ennetada

Desinfitseerimisjaamad saab paigutada mis tahes ruumi või asukohta ning see on suurepärane viis käte hügieeni tagamiseks ka kohtades, kus puudub käte pesemise võimalus.
Meie valikus olev mini desinfitseerimisjaam on mugav pihustiga mittekontaktne automaatne dosaator vedelike desinfitseerimiseks. Ideaalne kasutamiseks kontorites, ilusalongides, kauplustes jne. Dosaatoril on sisseehitatud liitiumioonaku. Laadimiseks kaasas Mikro USB-kaabel.

Desinfitseerimisjaam infotahvliga on stabiilne ja kompaktne musta värvi.
Kontaktivaba dosaator doseerib piisava koguse desoainet.
Desinfitseerimisaine doosi kogust saab kahes astmes reguleerida.
Desinfitseerimisjaam on puutevaba ja seega tõhus vahend haiguste leviku tõkestamisel

Miks eelistada automaatset desojaama?

See aitab viirushaiguste levikut kõige tõhusamalt ennetada, sest kliendid ja töötajad ei puuduta sel juhul ühtegi dosaatori detaili. Käte pesemine vee ja seebiga on viirushaiguste ennetamiseks kõige tõhusam viis.

Kui võrrelda käsipumbaga pudeli ja automaatse kätepuhastusjaama väljapritsitavat desinfitseerimisaine kogust, siis tänu seadistusele on automaatse kätepuhastusjaama väljapritsitav desinfitseerimiseks vajaliku aine kogus täpne ja tänu sellele ka rahaline kokkuhoid märkimisväärne. Käsipumbaga pudelit kasutades, vajutab kasutaja reeglina desinfitseerimisainet pudelist rohkem välja, kui seda vaja on.