Näitan kõiki 9 tulemust

Kaitseriietus

Kaitseriietus kategooriast leiab ühekordsed jalatsikatted, kätised kaitsemütsid, kaitsekombenisoonid ja kirurgilised kaitsekitlid.

Kaitseriietus kategoorias on kõik vajalik enese ja teiste kaitsmiseks – ühekordsed jalatsikatted, kätised, kaitsemütsid, kaitsekombenisoonid ja kirurgilised kaitsekitlid.

Meditsiiniline kaitseriietus tähendab kaitseriietust, mida kasutavad erinevad meditsiinitöötajad.  Nagu näiteks arstid, õed, tervishoiutöötajad, koristajad. Samuti inimesed, kes sisenevad konkreetsetesse meditsiini- ja tervishoiupiirkondadesse. Näiteks patsiendid, haiglakülastajad, nakatunud piirkonda sisenevad töötajad.

Kaitseriietuse ülesanne on isoleerida bakterid, kahjulik ülipeetolm, happebaasiline lahus, elektromagnetkiirgus ja muu selline, et tagada töötajate ohutus ja hoida keskkond puhtana.

Meie valikus on kirurgiline kaitsekittel, mis on universaalse suurusega. Kitli kaelusel on takjakinnitus ja vöökohal seotav pael ning arruka otstes soonikud.

Jalatsikatteid kasutatakse jalatsikaitsena või põranda mustuse vältimiseks keskkondades, kus nõutakse kõrgeid hügieenistandardeid- näiteks tervisetööstuses, toiduainete tootmises, toodete pakendamises ja nii edasi.