Näitan kõiki 2 tulemust

Kodu

Kodu kategoorias leiad kodulõhnastajad, mis panevad su kodu imeliselt lõhnama.

Kodulõhnastaja/ mandariin, apelsin, laim

22,90
Lisa korvi

Kodu on koht kus tuleb ennast hästi tunda – kodulõhnastaja täidab ruumi õrna aroomiga, samal ajal rahustades keha ja meelt igapäeva pingetest.

Meie valikus on Magrada kodulõnhastajad. Klassikaliselt elegantne pudel on šikk lisa igale kaminasimsile, vannitoa riiulile või öökapile, samas kui peenikesed aroomipulgad toovad sujuvalt ja õrnalt imelist aroomi igasse toa nurka.

Kodulõhnastaja “Sidrunhein” lõhnanootides vallatlevad sidrunheina, värskete aialillede ja ürtide mahemõnusad aroomid! Trooniv troopiline sidrunhein ergutab meeli ning loob ruumi positiivse ja vabastava õhkkonna.

Magrada Organic Cosmetics lõhnastajate baasvedelik on välja töötatud uuendusliku tehnoloogia abil, pärinedes sojapõhistest taastuvatest allikatest.

Kodulõhnastaja pulgad on valmistatud pilliroost ning loodud spetsiaalselt lõhnade hajutamiseks siseruumides. Kiudpilliroost pulgad on tugevad ja ühtlase värvitooniga, kinkides kodulõhnastaja-komplektile kauni esteetilise välimuse. Looduslikel kiududel on suurepärane imamisvõime, tänu millele püsib ruumis alati sinu lemmiklõhn.

Kodulõhnastaja  mandariin, apelsin, laim on hõrgutav ja meeleolu ergutav lõhnabukett, mis sobib eriliselt hästi kõigile neile, kes armastavad mahlaseid puuviljaseid noote. Kodulõhnastaja loob värskete tsitruseliste abil ruumi rõõmsa ja elujõulise õhkkonna.

Tooted on:

  • parabeenivaba
  • vegan / julmusevaba
  • käsitööna valmistatud
  • minimaalse koostisega