Näitan kõiki 5 tulemust

Päikesekaitse

Päikesekaitse kategooriast leiad tooted, mis on mõeldud sinu naha kaitsmiseks päikesekiirguse eest.

Australian Gold SPF 30 Spray Gel

17,95 14,36
Lisa korvi

Austalian Gold Spf 50 Face Guard Blister

19,95 15,96
Lisa korvi

Australian Gold Soothing Aloe Gel

20,95 16,76
Lisa korvi

Australian Gold SPF 30 Spray Gel Active Chill

19,95 15,96
Lisa korvi

Päikesekaitse on üheks olulisemaks viisiks naha eest hoolitseda. Päikesekreemis olev SPF näitab, kui tugevat kaitset toode pakub – 20, 30 on juba hea kaitse Eesti suvise päikese eest. Reisides soojale maale, peaks arvestama tugevama päikesekiirgusega ja seega ka kõrgema faktoriga.

Päikesekreem on üks olulisemaid kehahoolduse vahendeid. Kahjulik päikesekiirgus põhjustab naha enneaegset vananemist ja kortse ning võib põhjustada nahavähki. Tugeva päikesekaitsefaktoriga päikesekreemid kaitsevad nahka päikesekahjustuste eest ja tagavad selle, et nahk jääb terveks ja ilusaks.

Mida näitab SPF?

SPF iseloomustab eelkõige kaitset UVB, mitte UVA eest. See näitab, kui kaua võib päikese käes viibida põletust saamata.

Enamasti on 1 SPF võrdne 15-20 minutiga, ent heleda ja õrna nahaga inimestel võib see olla ka 10 minutit või vähem. Seetõttu on väga oluline, et valiksid enda nahale sobiva SPF-faktoriga kreemi.

Päikesekaitsevahendi valimisel tuleb arvestada oma nahatüübiga:

  • I tüüp – siniste silmade ja tedretähnidega inimesed, kel tekib alati päikesepõletus. Nahk läheb punaseks, kuid ei päevitu. Sobib tugeva kaitsega SPF 20-25.
  • II tüüp – blondide või punaste juustega sinisilmsed inimesed. Nahk saab küll kergesti päikesepõletuse, kuid päevitub siiski minimaalselt. Kaitseks sobib SPF 15-20
  • III tüüp – mõnikord võib saada kerge põletuse ja päevitub keskmiselt. SPF 12-15
  • IV tüüp – põletuse saab harva ja päevitub keskmisest tugevamini. Sobib SPF 4-8

Meie valikus on suurim ja tuntuim päevituskosmeetika kaubamärk maailmas – Australian Gold®

See on professionaalsete päevitustoodete sari, mis ületab ka nõudlikud ootused. Tootesari on üle 30 aastase ajalooga ning orienteeritud maksimaalselt tõhusatele nahahooldusprotsessidele kõigi päevitusseansside ajal. Hästi hoolitsetud ja terve nahk päevitub paremini ning sügavamalt ja lõpptulemuseks on kauakestev ja kaunis päevitunud jume.